You can help Ukrainian Refugees
We are at the brink of humanitarian crisis in Ukraine. Our team of volunteers on the ground in Ukraine assists with the needs of people who are fleeing life-threatening explosions and military actions, and are forcibly displayed from their homes due to war between Russia and Ukraine.

Vulnerable low-income families and class of young professionals will bear the brunt of this crisis. Your donation can help provide these families searching for a safe place with essential relocation funds that they will use to cover their travel costs, accomodation costs, visa applications, document translations and protection and psychosocial support.
Support Relocation Fund

To contribute to our relocation fund please donate via the button-links below. We support 3 currencies. We are covering the following relocation expenses for Ukrainians escaping the war:

 • travel costs
 • accomodation costs
 • visa application costs
 • document translation costs
bc1qnwy6gr5nc8vqs534wqycr22yzvcx0hhm4vu3lv
Donate (Bitcoin):
Donate (Ethereum):
0xE67bf0C8d9391d265b98B53e95E4686f03BBd602
Australia

Full Scholarships For Ukrainian Students
1- 2 year degree in Business:
 • Full Scholarships: no payment is required for education!
 • BSB50120 Diploma of Business - Academy of Entrepreneurs. Learn more here
 • BSB60120 Advanced Diploma of Business - Academy of Entrepreneurs. Learn more here
If you want to apply, please reach out to heyukraine.org@gmail.com

Migration Agent:
https://yuliamoiseeva.com.au/

Australian Visa Options:
http://auahelp.com/

Lawyer | Solicitor 
Slaus Khuk 
Please reach out on 0497 681 859, or LinkedIn. 

Як перевезти людину з України до Австралії, FAQ

https://docs.google.com/document/d/1XcxLzLv_S4wBhqPsacO2qp1mPDMenwRCXrUE40FOYDM/mobilebasic

Bulgaria
Support Ukrainians in Bulgaria https://www.bg4ua.com/

Reach out for accommodation - available housing at heyukraine.org@gmail.com

Techfugees Bulgaria
https://chat.whatsapp.com/KR2a4zxrYUtCyoRqqd6PFS
Czech Republic
 1. Сайт Міністерства внутрішніх справ Чехії – інформація на українській 
https://www.mvcr.cz/clanek/informace-pro-obcany-ukrajiny.aspx?q=Y2hudW09Mg%3d%3d 
Громадяни України мають можливість прибути до Чехії без візи, але лише на підставі дійсного біометричного паспорта, максимум на 90 днів у будь-який 180-денний період.
Важливо!!!
 • Важливо оформити туристичне медичне страхування для безвізового перебування – це також можна оформити онлайн .
 • Обов’язок кожного іноземця, який приїжджає до Чеської Республіки, є зареєструватися в поліції Чеської Республіки - Відділ у справах проживання іноземців Департаменту поліції у справах іноземців (у разі розміщення в готелях чи інших приміщеннях для розміщення, цим зобов’язанням займається орендодавець). Ми рекомендуємо вам переконатися, що орендодавець дійсно зробив це.
 • Українці, які приїдуть, можуть дзвонити за консультацією по тел. +420 974 801 802 або e-mail ukrajina@mvcr.cz.
 • https://uprchlici-vitejte.cz/ - сайт для біженців. Потрібно натиснути I am refugee та заповнити анкету
 • Потяги компанії České dráhy перевозять українців безкоштовно (вистачить показати український паспорт)
 • Міграційний центр https://www.migrace.com/cs/clanky/1315_sledujeme-situaci-na-ukrajine-a-jsme-pripraveni-pomoci - інформація на українській
 • Багато повідовлень у прессі стосовно центрів для біженців, всі готуються їх приймати по всій Чехії, але не має поки що контактів
https://czechia.mfa.gov.ua/ - сайт консульства України в Чехії (сьогодні не працює)
France
До Франції можна добиратись по біомертії. 
Створена група ФБ по розміщенню людей у Франції: https://www.facebook.com/groups/4777279499049855/ 

NFP for Ukrainians in France
https://www.facebook.com/uniondesukrainiensdefrance/

Як просити статус біженця на місці:
Прохання статусу біженця у Франції можливо зробити по приїзду сюди в бюро яке називається OFPRA. В ній є перекладачі та є українці які допоможуть з мовою. Важливі моменти:
 • Вам не треба тут ніякого іншого статусу для подачі заявки, але маєте це зробити впродовж 90 днів.
 • Подача заявки відбувається в любій префектурі.
 • Якщо Вас супроводжують неповнолітні діти, вони також будуть вважатися заявниками на надання притулку та будуть внесені до Вашого свідоцтва про подання заяви.
 • Ви маєте право на подальше перебування в країні протягом всього періоду розгляду Вашої заяви на надання притулку, до отримання повідомлення від OFPRA про своє рішення
 • Вам буде надана матеріальна компенсація на весь час розгляду вашої заявки, а також місце тимчасового проживання.
 • ОБОВЯКОВО і по можливості майте ОРИГІНАЛИ свідоцтва про народження себе і дітей, паспорти, довідки про одруження. Беріть все шо є.
 • Все тут, є рос мовою: https://ofpra.gouv.fr/sites/default/files/atoms/files/guide_du_demandeur_d_asile_septembre2020_russe.pdf?fbclid=IwAR3osIYYftn6Ccpp1wWYb4Pa0vesG3oU-woKzo5rLaPQ_mf4AU0r1z2OdsU
Hungary
Угорська асоціація мігрантів «Менедек» дає детальну інформацію про прийняття біженців і допомогу: https://menedek.hu/hirek/mi-tortenik-az-ukrajnabol-menekulokkel?fbclid=IwAR3xBDOJHM4WL49BUB4e3Ha7gLzHCc5nhFDmacV-oB-z2igwZduv82lW0_0  

Загальна інформація. Джерело: Csilla Kurtyak:
https://www.facebook.com/groups/ukrainiansinhungary/posts/4611250018984773/

1.  Чоловіки-громадяни України віком 18-60 років не можуть виїхати з України.Виключення:
 • Які мають посвідчення про відстрочку від призову та повідомлення про зарахування на спеціальний військовий облік
 • Які мають висновок військово-лікарської комісії про непридатність
 • На утриманні яких є троє чи більше дітей віком до 18 років
 • Які самостійно виховують дитину/дітей віком до 18 років або на утриманні є дитина з інвалідністю
 • Які являються усиновителем/опікуном
 • Чиї близькі родичі загинули/зникли безвісти під час проведення антитерористичних операцій
2.  Чоловіки-громадяни Угорщини, в який протермінований угорський закордонний паспорт, чи нема печатки в`їзду в Україну, чи нема угорської картки прописки, зі штрафами, неоплаченими аліментами також не мають можливості виїхати з України. В такій ситуації необхідно зв`язатися з Консульством Угорщини в Українi, гаряча лінія Берегівського консульства: +380 99 1778294. Хоч це залежить від зміни на митниці: вчора на Косино-Барабаш 4 чоловіків з угорськими паспортами, тільки у двох були угорські прописки заїхали в Угорщину. На митниці Вилок також подібні випадки відбулись. Але зауважую, що не на всіх змінах і митницях по однаковому діють.
3.  Мати з дітьми може виїхати з України, якщо мати має дійсний біометричний паспорт, за дітей при відсутності закордонного паспорту треба пред`явити свідоцтво про народження. Без довіреності батька. Без будь-яких страховок чи ковід-тестів. Якщо дітей хочуть вивезти родичі, без присутності батьків, то на цих родичів треба оформити довіреність. На митниці Вилок розвертають мамочок без довіреності. На Чопі вночі не запускали двох мамочок і 4-х дітей, а на ранок маму з дитиною та ж митниця без дозволу батька запустила. Раджу взяти з собою, крім свідоцтва про народження дітей і свідоцтво про шлюб. Будучи, наприклад, в Будапешті, таку довіреність можна оформити в Посольстві України в Угорщині (1125, Budapest, Istenhegyi út, 84/b. tel: 061 422 41 24). Польща та Словакія запускає і мам без закордонних паспортів, з їхнім свідоцтвом про народження
4.  Поки що нема конкретики, хто і як може заїхати в статусі біженця. Державні структури готові прийняти людей біженцями, але ще не сформовано умови, за якими їх прийматимуть. Ситуація в цьому може змінюватися будь-коли.
5.  Котів, собак можна завезти без паспортів. При цьому необхідно заповнити спеціальну анкету на митниці.
6.  З Києва їде поїзд до Ужгороду. Але вирушає,коли утромбовує достатню кількість пасажирів. З Мукачева є поїзд до Будапешта, кількість білетів обмежена. З Загоня є поїзд до Будапешта, З Ужгороду/Мукачева перевізники (маю контакт) перевезе пасажирів через кордон. кількість білетів обмежена. Є волонтери, в тому числі на Буковині, які приймають та допомагають доїздом в межах України.
7.  На всіх угорських сторонах митниць задіяні волонтери, які допоможуть із поселенням та іншою волонтерською допомогою.
Ireland
Люди, які планують виїхати з України та поїхати до Ірландії, можуть у найближчий період робити це без візи, якщо вони вважають, що подорожувати безпечно. У тих, хто подорожує до Ірландії без візи протягом цього періоду, буде 90 днів після прибуття, щоб легалізувати своє становище. Це рішення тимчасове. 

https://www.dfa.ie/travel/ 

https://www.gov.ie/en/press-release/00aef-minister-mcentee-announces-immediate-lifting-of-visa-requirements-between-ukraine-and-ireland/?fbclid=IwAR0KNE5k_BfjBkF4lYx2rvZ-BvEd5BxX8wQLKvnou2SFKsIBFNB_y1Ma1hw

Latvia
Латвійська група в телеграмі по організації транспорта з України в Латвію
https://t.me/ukraina_transport?fbclid=IwAR08sI_a0O_K7KTzJPrgRw5qhx1M6EVI_aiO0-UZmgNd_DbtV0BYan4Ux3A
Lithuania
 1. Офіційній сайт міграції - https://migracija.lrv.lt/lt/naudinga-informacija/ukraina-ukrayina-ukraina-ukraine/informatsiia-dlia-gromadian-ukrayini тут детальна інформація, що весь час поновлюється, в т.ч. укр.мовою.
 2. https://stipruskartu.lt/uk/ - це сайт, що зробили литовці для підтримки наших, хто вже прибув. На перетримання, допомогу тощо. Є анкета для заповнення.
 3. Група на ФБ допомоги - лит. одразу автопереклад можна увімкнути - https://www.facebook.com/groups/3112002959126318
Moldova
Ви можете попросити притулок на будь-якому пункті перетину молдавського кордону, будь-якому відділенні поліції або в офісах Бюро Міграції та Притулку
 1. Для прохання притулку достатньо вашої усної заяви, потім за допомогою уповноважених осіб ви заповните письмову форму
 2. Ви можете просити притулок на кордоні, навіть якщо у вас немає закордонного паспорта!
 3. Ніхто не має права відмовити Вам у прийнятті вашого прохання про притулок!
З додаткових питань про притулок у Молдові дзвоніть по гарячій лінії до Правового Центру Адвокатів +373 60574848, +373 60574848, +373 60966760, +373 60238927, +373 79586779

Сайт: https://cda.md/uk/2022/02/24/how-to-apply-for-asylum-in-moldova/

-------------------------------------------
Salvation Army Moldova
The #SalvationArmy in #Moldova provides free assistance to refugees from #Ukraine including temporary accommodation, hot meals and drinks, access to Wi-Fi and other necessary items and support. The hotline phone number works 24/7: +373 767 04 007
Source: https://twitter.com/tsa_projects/status/1497568767156670470?s=21

-------------------------------------------
Молдова для українців
 • Проживання
 • Транспорт
 • Консультування
 • Волонтерство, переклад
 • Одяж, їжа
Source: https://uarefugees.web.app/#/
Norway
Norway is now offering collective protection to Ukrainians.

Read more in Reuters article here:
https://www.reuters.com/world/norway-will-offer-collective-protection-ukrainians-says-pm-2022-03-04/

Press release from the Norwegian government dated 4/3-22:
https://www.regjeringen.no/no/aktuelt/midlertidig-kollektiv-beskyttelse-for-ukrainere/id2903140/

Press release from the government translated into English:
'Norway opens for temporary collective protection for people from Ukraine, and are creating several reception centres.
- We are now facing the biggest humanitarian crisis since WW2. The government have today decided to give temporary collective protection to citizens of Ukraine, like EU also has done. This means that Ukrainians who has fled do not have to go through time consuming individual assessments, and therefore we can offer help a lot quicker, says Prime Minister Jonas Gahr Støre.
Usually, an asylum seekers need for protection is assessed individually. The decision to give Ukrainians temporary collective protection is an exception and allows for protection to a whole group. This was last done during the conflict in Kosovo in the late 90s.
-Temporary collective protection does not give the grounds for permanent residency. Ukrainians who come to Norway now can to begin with get residency for one year, says Minister of Justice Emilie Enger Mehl.
The arrangement with collective protection will become effective in Norway in coordination with other countries in Europe. The government will shortly release details about the arrangement.
Around 300 Ukrainians have already arrived in Norway, and the government expect that more will arrive. According to the UN’s High Commissioner for Refugees, one million Ukrainians have already fled from their home country.
- We are ready to give protection and help to people who are fleeing from acts of war in Ukraine. This will happen in close cooperation with other countries in Europe. The Immigration Authorities have now been given the task of establishing several asylum places, says the Minister of Justice.’

There is a Ukrainian Association in the county of Rogaland who have sent two buses for Ukrainians who will reach Norway today. One of the contact persons from Norway who is on the bus and who will have the contact detail for the Ukrainian Association is:  https://www.facebook.com/jan.vassbo

You can also contact the International Chamber of Commerce in Stavanger city, which is in the county of Rogaland and ask if they have contact details for the Ukrainian Association.
https://www.facebook.com/groups/168661340409488/posts/964016670873947/
Poland
Пункти пропуску через кордон:
 • Домачево – Славатичі
 • Ягодин – Дорогуськ
 • Рава Руська – Гребенне
 • Угринів – Долобичів
 • Устилуг – Зосин
 • Шегині – Медика
 • Краковець – Корчова

Вся інформація про перетин кордону, допомогу, розміщення оновлюється кожного дня: http://hf.org.pl/ao/index.php?id=2554&fbclid=IwAR02jZPT4_-_lgyDk9yEqxcdnJereXTNKzZZVkHyMoIXb4wv_14hKDicc1Y 

Телефонна лінія та психологічна підтримка: https://mindgram.com/pl/linia-wsparcia/?fbclid=IwAR12E8bnS9uatFjqqjqTFzR807fAWr9vM-sxOilb5ahQrS4HtmO0Gm1oPwo 

Детальна процедура подачі на прихисток: https://drive.google.com/file/d/1UHmWrQDFdW_grt2ycs-8K4YdaSTaelwn/view

FundRaising (HeyUkraine.org partner in Poland)

Dear friends! We need our help!
The public organisation "Ukrainian Center Education", and school "Materinka" name. D. Pavlychko opens ist doors for Ukrainian Refugees in Warsaw. Providing accomodation, training and care groups for children from Ukraine - lunches included

You can help Ukrainian Center Education & Materinka using this link:
https://persollo.com/heyukraine.org/support-ukrainian-refugee-polish-refugee-facility-in-warsaw

Romania
For Ukrainian scholars and students, via Damiana Otoiu: At the University of Bucharest there are at least 40 rooms available. For students/professors who need temporary or long-term accommodation in Bucharest, transport from the border to Bucharest, translating documents, who want to continue their studies in Bucharest, etc., we are waiting for your messages at: mpe@unibuc.ro

 1. Організація LOGS надає інформаційну підтримку та супроводження Українців які хочуть дістатися Румунії: https://docs.google.com/document/d/1JppqxuAdnm8onLxv7Qdtyx6EqCj6-sqWvRrFPKItbYI/edit 
Контакти:
Call - Center (on WhatsApp) for asylum information and information for Ukrainians (English, Russian and Ukrainian). +40 765 861 888 -  LOGS Grup de Inițiative Sociale

Call - Center for social and psychological counseling for Ukrainians who have already taken refuge in Romania +40 745 139 747 -  ASproAS Romania

Якщо вам загрожує небезпека в Україні, ви можете попросити притулку в Румунії. Вам потрібно зробити це на території Румунії або в прикордонних органах, або в будь-якому іншому підрозділі поліції або імміграційному управлінні Румунії. Уряд Румунії захистить вас, розгляне ваш запит на притулок і запропонує вам житло, їжу, доступ до медичної допомоги.
Якщо вам потрібна додаткова інформація, зв’яжіться з нами за номером WhatsApp 0765861888 – ми використовуємо українських волонтерів для перекладів, якщо потрібно.

Група румунських волонтерів допомогає громадянам, які тікають від війни в Україні. Якщо вам потрібна допомога, заповнюйте анкету:
https://vladgheorghe.ro/ajutor-pentru-refugiatii-ucraineni/?fbclid=IwAR1cz82CIarx_TbDhyAsSsTG-nt3ocBREV9M8wgqXbvt41k_eCBolbhTwRc
Треба їхати до наступних пунктів: Iaşi, Suceava (пн), Botoşani (пн)

Колективна евакуація організація Project Dynamo: https://airtable.com/shrJtUmYLB70KGXiS?fbclid=IwAR3OSL18D4P6Bcs3a8zYfPHdjg8muE5-j1vpn_uPVOgk1GgTXl0LdnY9kPA
Serbia
Slovakia
Вакциновані громадяни України можуть перетинати кордон, але без вакцини мають право лишитись лише 72 години.

Є 5 пунктів перетину кордону:
 • Vysne Nemecke/Uzgorod: Main road boarding crossing – This crossing is located in Uzgorod where H13 crosses into Slovakia from Ukraine. Coordinates – 48° 39′ 12.96″ N, 22° 15′ 57.96″ E
 • Ubl’a/Malyi Bereznyi: Main road boarding crossing – This crossing is located 3.1km from Malyi Bereznyi where P53 crosses into Slovakia from Ukraine.  Coordinates – 48°53’1.57″N, 22°25’14.12″E
 • Vel’ke Slemence/Mali Selmenci: Bicyclists and pedestrians (as of 25 February 2022, U.S. citizens may use this border crossing).
 • Cierna nad Tisou/Cop): Passenger trains (no car or pedestrian crossings currently authorized)
 • Mat’ovske Vojkovce/Pavlovo: Cargo trains (no private crossings currently authorized)
Джерело: https://sk.usembassy.gov/information-on-entering-slovakia-through-the-external-non-schengen-border/
Spain
Організації, які вже допомогають українцям з питань біженства та політичного укриття:

ACCEM - адреси та телефони по різним містам Іспанії: https://www.accem.es/donde-estamos-oficinas/
CEAR - https://www.cear.es/donde-estamos/
CEPAIM - https://www.cepaim.org/contacto/
ЧЕРВОНИЙ ХРЕСТ - https://www2.cruzroja.es/contacto
Телефон: +34900221122

Для першої заяви на політичне укриття протягом ОДНОГО МІСЯЦЯ з в'їзду до Іспанії ви можете з паспортом звернутися до:
 1. Будь-якого відділа поліції
 2. Oficina de Asilo y Refugio OAR - http://www.interior.gob.es/.../oficina-de-asilo-y-refugio
 3. Будь-яке міністерство закордонних справ (Extranjería) - https://www.policia.es/.../dependencias_localizador... або шукати в гуглі extranjería + назва міста + teléfono/dirección
Брошура з базовою інформацією про біженство та політичне укриття в Іспанії (іспанською) - http://www.interior.gob.es/.../d8fb2cb4-9bc4-4a53-9032...

Якщо вам потрібни контакти адвокатів або допомога з перекладами (іспанська, англійська) можете писати на facebook або на пошту liza.shpilkina@gmail.com

http://www.interior.gob.es/documents/642317
Ukraine (Vinnytsia)
Salvation Army - Vinnytsia
In #Vinnytsia #Ukraine the #SalvationArmy is ready to help anyone who needs food and other essential items. The contact numbers are: +380(country code) plus 076-4711956, 076-4711959 or 0931853868
Source: https://twitter.com/tsa_projects/status/1497999796128428034?s=21

Ukrainian refugees walk along vehicles lining-up to cross the border from Ukraine into Moldova, at Mayaky-Udobne crossing border point near Mayaky-Udobne, Ukraine, Saturday, Feb. 26, 2022. | AP Photo/Sergei Grits

Support Ukrainian Refugee - Polish Refugee Facility in Warsaw [Our Partner in Poland]
The public organisation "Ukrainian Center Education", and school "Materinka" name. D. Pavlychko opens ist doors for Ukrainian Refugees in Warsaw. Providing accomodation, training and care groups for children from Ukraine - lunches included

HeyUkraine.org is happy to be a partner of this initiative. You can support it using the link below
Ukrainian citizens traveling by train arrive in Przemysl, Poland.
Beata Zawrzel/Anadolu Agency via Getty Images
Ukrainian refugees rest on camp cots in a temporary shelter at the railway station in Przemysl, Poland, after arriving on a train from Kyiv, Ukraine, on February 25.
Beata Zawrzel/NurPhoto via Getty Images
All resources, recommended safe routes, our key connections and partnerships in the recipient countries are in the menu above.

As we continue to establish new connections and partnerships to establish safe refuge in the destination country, we will be regularly updating these pages with new information.

If you are in Ukraine seeking help with relocation please reach out here:
heyukraine.org@gmail.com

If you can offer accomodation, migration law services, translation services, travel vehicles, please reach out here:
heyukraine.org@gmail.com
Bio Link Themes to Support Ukraine
HeyLink.me products are proudly designed and engineered in Ukraine. HeyLink.me team is working from all over Ukraine - Kyiv, Sumy, Poltava, Mariupol.

HeyLink.me added 2 Free themes / skins for your bio link pages: “I stand with Ukraine” and “Peace for Ukraine

HeyLink.me will enable unlimited PRO access to any charity, organisation, institution who is helping Ukrainians in these difficult times. Please reach out for PRO: team@heylink.me
Persollo PTY LTD / ACN: 607490611 / ABN: 38607490611 / Australia
Created by HeyLink.me team